SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Pokaler 5464499
nr 546 4499
Pokaler
8 st, nysilver, höjd: 18, (slitage)
Utrop:
100 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:47:32
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.